Завантаження ...

12 вересня у древньому Любечі відбудеться VІІ фестиваль «Київська Русь»

Щорічно у древньому та мальовничому Любечі, що на Чернігівщині, проходить фестиваль традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь». Любеч – одне з найдавніших містечок Київської Русі. Воно відігравало значну роль в історії українського державотворення...

 
Щорічно у древньому та мальовничому Любечі, що на Чернігівщині, проходить фестиваль традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь».

Любеч – одне з найдавніших містечок Київської Русі. Воно відігравало значну роль в історії українського державотворення, тут відбувалися важливі військові та політичні події, які вирішували долі держав. Любеч в значній мірі зберіг історичне обличчя і характерне природне оточення. Тут є ряд цінних об’єктів історико-архітектурної спадщини.

Це місце зачарує Вас не тільки дивовижними краєвидами древнього Дніпра, а й перебуванням серед древньоруських княгинь та рицарів!

12 вересня тут відбудеться вже VІІ фестиваль «Київська Русь».
Мета фестивалю - пропаганда історичних, культурно-мистецьких надбань Сіверського краю, народних художніх промислів, розвиток туризму, популяризація традиційних бойових видів єдиноборств.

Сценарний план проведення VІІ Відкритого фестивалю традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь» 12 вересня 2015 р.
присвяченого 1000- річчю упокоєння князя Київського Володимира Великого - творця середньовічної європейської держави Руси-України та з нагоди 70- річниці завершення Другої світової війни


11.00 – Зустріч почесних гостей хлібом - сіллю (Центральна площа селища Любеч)

11.05 – Відвідування Спасо-Преображенської церкви.

11.20 – Початок хресної ходи від церкви до Замкової Гори за участю представників релігійних організацій, офіційної делегації, громадськості.

11.30 – Театралізована зустріч почесних гостей біля підніжжя Замкової Гори.

11.40 – Церемонія покладання квітів до пам’ятника 900-річчю Любецького з’їзду князів (Замкова Гора).

12.00 – Спільний молебень за єдність та мир в Україні (Замкова Гора)

12.30–13.00 – покладання квітів до пам’ятних знаків (пам’ятний знак Малуші і Володимиру, обеліск любечанам загиблим під час Великої Вітчизняної Війни, пам’ятний знак князям Олегу і Ігорю, пам’ятник на братській могилі воїнів Радянської Армії, загиблих при визволені Любеча, пам’ятний знак Антонію Печерському).

13.00 – урочисте відкриття VІІ Відкритого фестивалю традиційної слов’янської культури і бойових єдиноборств «Київська Русь» та вручення ветеранам - любечанам відзнаки Президента України — ювілейної медалі „70 років Перемоги над нацизмом” (сцена, центральна площа селища Любеч).

13.30-19.00 – театралізована концертно – видовищна програма за участю професійних та аматорських колективів Чернігівської області та гостей фестивалю, показові виступи клубів бойових єдиноборств; акції зі збору благодійних коштів на підтримку Збройних Сил України, майстер-класи, ярмарок майстрів, виставки територіальних громад Ріпкинського району, дитячі розважальні майданчики, святкова торгівля
(сцена, центральна площа селища Любеч, паркової алея, прилегла територія).


мрия