Завантаження ...

«Cool camp» у місті Славутичі

«Cool camp» покликаний спонукати школярів практично застосову¬вати знання з іноземних мов, отримані протягом навчального року. У та¬борі діти матимуть можливість спілкуватися виключно англійською мовою та застосовувати її у різних формах діяльності.

 
01 червня 2015 року, в День захисту дітей, у місті Славутичі розпочав свою роботу літній мовний табір «Cool camp».

Табір працює для дітей від 7 до 11 років на базі Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Освітній проект організований Славутицькою міською громадською організацією «Лінгва - сучасний центр дозвілля» спільно із відділом освіти.

«Cool camp» покликаний спонукати школярів практично застосову¬вати знання з іноземних мов, отримані протягом навчального року. У та¬борі діти матимуть можливість спілкуватися виключно англійською мовою та застосовувати її у різних формах діяльності. Завдання мовного табору – показати дітям інший, відмінний від шкільного стилю викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати у реальних життєвих ситуаціях.
Програма роботи табору заснована на навчальних програмах «Oxford Reading Circles», «PEARSON-Dinternal», «Storytime та Showtime», в той же час є авторською й має назву «Magic Universe», що яскраво говорить про її зміст – діти у формі рольової гри-стратегії вирушать у цікаву подорож планетами Сонячної системи, стануть маленькими дослідниками Всесвіту. Під час уявної подорожі учні здобудуть необхідні мовні навички, непомітно подолають мовний бар'єр, удосконалять розмовні навички, поєднають навчання із захоплюючим відпочинком, адже організаторами табору заплановані екскурсії до студії міського телебачення, до краєзнавчого музею, до міської ради, а крім того ще й щоденна творча майстерня з малювання, декорування, співів та танців. До роботи табору залучені викладачі ТОВ «Лінгва», студенти-волонтери, які добре володіють англійською мовою, носії мови, які працюють у міжнародних проектах, що в даний час здійснюються у місті Славутичі та на ЧАЕС.

По завершенні роботи літнього мовного табору в залі засідань виконавчого комітету Славутицької міської ради всі учасники отримають заохочувальні сертифікати. Але сподіваємося, що учасники мовного табору отримають найголовніше – мотивацію для подальшого оволодіння іноземною мовою.

 

мрия