Завантаження ...

Славутичане отримують зарплатню у 5,2 рази вище за мінімалку

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств міста Славутич за січень–березень 2015 р. становила 6370 грн, що в 5,2 рази вище мінімальної заробітної плати для працездатної особи (1218 грн). У порівнянні з відповідним періодом минулого року...

 
За даними Головного управління статистики в Київській області, на підприємствах та відокремлених підрозділах із чисельністю найманих працівників 10 і більше, середньооблікова кількість штатних працівників у січні–березні 2015 р. становила 8,1 тис. осіб.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року середньооблікова чисельність штатних працівників зменшилась на 6,7%. Упродовж зазначеного періоду на підприємства міста було прийнято 429 осіб, в той же час звільнено 391 особу (відповідно 5,3% та 4,9% від середньооблікової кількості штатних працівників).

Для збереження чисельності працівників адміністрація підприємств продовжує застосовувати вимушену неповну зайнятість. У січні–березні 2015 р. кількість працівників міста Славутич, які знаходились у відпустках без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт), становила 19 осіб (0,2% від середньооблікової кількості штатних працівників), а кількість працівників, переведених з економічних причин на неповний робочий день (тиждень), – 306 осіб (3,8%).

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств міста Славутич за січень–березень 2015 р. становила 6370 грн, що в 5,2 рази вище мінімальної заробітної плати для працездатної особи (1218 грн). У порівнянні з відповідним періодом минулого року середньомісячна заробітна плата штатного працівника зросла на 4,2%.

Серед районів та міст області за рівнем оплати праці місто Славутич займало 1-е місце. Заробітна плата в місті була вищою в 1,8 рази за середній розмір по області (3524грн).


мрия