Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Серце до Серця: Творча зустріч у Славутичі з Переселенцями

qBeIT7igAx78DujHly9zYduzU6lQsa-metaNDAxNzk0MzkyXzY5MzMzOTc5MjY3NTg1NzBfNjM4NDI3Mjg1NjM3MjE4OTY3M19uLmpwZw==-.jpg
Під час війни Славутицька громада стала новим домом для переселенців з тимчасово окупованих територій України. У нашому затишному місті вони отримали не лише притулок, але й тепло, розуміння та увагу місцевих мешканців.

Щоб пом'якшити біль і спогади про рідні місця та домівки та відволіктись, гостям запропонували значущу творчу реабілітацію в культурному просторі Гурту "Забава" (Поліський квартал, 12).

Усьому цьому зустрічі передували ретельні підготовки – випікання пирогів, вивчення пісень, складання програми... і все це вдалося на відмінно!

Спільна ініціатива зустрічі з переселенцями виявилася не лише теплим та душевним вихідним, але і важливим етапом в процесі їхньої адаптації в новому місці. Гості не лише насолоджувалися музичними виступами та кулінарними шедеврами, але і мали змогу відчути підтримку та дружбу спільноти.

Кожен внесок учасників цього заходу, починаючи від підготовки та закінчуючи активною участю, виявився важливим кроком у створенні атмосфери взаєморозуміння і підтримки. Надалі такі ініціативи сприятимуть зближенню громади, формуванню нових дружб та сприянню інтеграції переселенців у місцеве життя.

Нехай ця тепла зустріч стане лише початком численних подій та ініціатив, спрямованих на те, щоб кожен громадянин відчував себе частиною єдиної справжньої родини — родини міста Славутич! Разом ми сильні! Висловлюємо щирі слова подяки всім, хто приєднався до цієї творчої зустрічі з переселенцями, зокрема:

Славутицький міський центр соціальних служб
Гурт "Забава"
Колектив "Імперіал" від Університету III віку
Салон "Nuga Best" "Домівка здоров'я"
Culture має значення

Фото: Світлана Мельникова.  

Приєднуйтесь до Телеграм каналу та Вайбер
мрия