Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Відомий український актор завітав до Славутича (фото, відео)

Відомий український актор завітав до Славутича (фото, відео) фото
Відомий український актор Михайло Жонін завітав до Славутича з волонтерською місією, аби разом з небайдужими славутичанами зібрати кошти на потреби ЗСУ.
Михайло Жонін відомий в Україні та за її межами перш за все завдяки ролям, які він зіграв у фільмах "Черговий лікар", "Велика прогулянка", "Нюхач".
Але найбільшої популярності він досяг після виходу в ефір українського серіалу "Пес", де Жонін зіграв роль недотепного поліцейського Гнізділова.


Окрім цього, Михайло Жонін відомий не тільки акторським талантом. Його голосом говорять головні персонажі популярних серіалів та фільмів - "Величне століття. Роксолана", де він озвучував Султана Сулеймана, а також з фільму "Форсаж", де його голос звучав як актора Двейна Джонсона. Після повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року, - разом із своїми колегами по знімальному майданчику та іншими небайдужими людьми, активно займається волонтерською діяльністю.Сьогодні відомий актор відвідав Славутич з благодійною місіїєю. Під час візиту також проводився благодійний ярмарок у нашому місті, де вдалося зібрати 13 456 гривень на потреби ЗСУ.


Фото: Вадим ІВКІН

Відео: Culture має значення

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия