Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Засвоюємо прискорений курс з основ тактичної підготовки та медицини

Засвоюємо прискорений курс з основ тактичної підготовки та медицини  фото
Тренінг-командотворення з основ тактичної підготовки був проведений для працівників АРР завдяки організації організації та сприяння Славутицького добровільного формування територіальної оборони.
Про це повідомляє Агентство регіонального розвитку м.Славутич.
"В умовах воєнного часу громадянам України важливо мати знання з медицини, а також мати початкові навички поводження зі зброєю. Співробітники Агентства виконали серію практичних навчальних вправ з тактичної підготовки, попереду продовження занять з основ тактичної медицини", - йдеться у повідомленні.Учасники тренінгу дякують команді Славутицьке ДФТГ за цікаво та з користю проведений час.
"Подібні тренінги є обов'язковою частиною командоутворення, зближують наш колектив, налагоджують спільну роботу для досягнення кращих результатів діяльності", - підсумували у Агенстві регіонального розвитку.Нагадаємо, приєднатись до лав добровольців Славутича можна залишивши заявку на сайті: https://www.dftg.pp.ua/join/
Підтримати матеріально фонд "Оберіг Славутича" можна за посиланням: https://www.dftg.pp.ua/donate/, зібрані кошти будуть спрямовані на потреби добровольців міста.

Фото зі сторінки Агенства регіонального розвитку


 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия