Суд отменил решение Славутичиского горсовета, поддерживающее Майдан

В Киевской области судьи массово отменяют решения городских и районных советов, в которых говорится о поддержке требований Майдана и призывы к органам центральной власти прислушиваться к протестующим.

В Киевской области судьи массово отменяют решения городских и районных советов, в которых говорится о поддержке требований Майдана и призывы к органам центральной власти прислушиваться к протестующим. Об этом заявил заместитель председателя партии УДАР, народный депутат Артур Палатный.

В городе Славутич и других населенных пунктах Киевской области прокуратура обжаловала в Киевском окружном админсуде абсолютно легитимные решения органов местного самоуправления.
Депутат напомнил, что в течение трех месяцев акций протеста 1749 человек стали жертвами репрессий, 5 человек погибло, а несколько десятков активистов до сих пор считаются пропавшими без вести. За время акций протеста пострадали 136 журналистов, которые исполняли свои профессиональные обязанности.

Именно наказание виновных в избиениях и издевательствах над активистами Майдана, привлечения к ответственности стражей порядка и безусловной амнистии участников протестов требуют в своих решениях депутаты местных советов. В то же время неправосудные решения судов, которые отменяют эти решения свидетельствуют о политически мотивированный и предвзятый характер таких действий, - отметил Артур Палатный.

Напоминием, что недавно активисты Удара вместе с другими оппозиционными силами пикетировали здание Киевского окружного административного суда, который по требованию прокуратуры отменил решение Обуховского горсовета о поддержке требований резолюции Народного вече. Такое же постановление суд вынес и в отношении аналогичного решения Переяслав-Хмельницкого городского совета.Решение, опротестованное прокуратурой и Киевским судом:

СЛАВУТИЦЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про стан суспільних відносин в Україні


02.12.2013 №1250-37-VI

З урахуванням ганебного, відвертого, цинічного порушення конституційних прав і свобод громадян України та відповідних статей 26, 27, 28, 29, 39 Конституції України, що відбулось під час силового розгону мирного євромайдану, за активною участю молоді, студентів під прапорами України 30 листопада в Києві, викликаного непрофесійними та непослідовними діями уряду України щодо зриву підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, керуючись статтями 48, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», м і с ь к а р а д а – представники Славутицької територіальної громади, сорока дев’яти націй та народностей, різних партій і конфесій, громадських організацій та об’єднань, демонструючи спільний погляд на ситуацію, виключно в інтересах України та її громадян, усвідомлено
В И Р І Ш И Л А :

Звернутись із вимогою до Президента України Януковича Віктора Федоровича:
1. Покласти персональну відповідальність за жорстоке побиття учасників євромайдану на міністра внутрішніх справ України Захарченка В. Ю. та притягти його до відповідальності.
2. Висловлюючи занепокоєння суспільно-політичною ситуацією в країні, приниження та ігнорування думки громадянського суспільства, до чого призвели крайні, непрофесійні, запізнілі дії Кабінету Міністрів, просимо Вас терміново відправити уряд України у відставку.
3. З урахуванням заяв вищих посадових осіб Євросоюзу негайно відновити перемовини про євроінтеграцію України та підписання Угоди про асоціацію з ЄС.
Ми вважаємо, що формування нового Уряду, з метою об’єднання українського суспільства, повинно пройти на професійній основі із залученням фахівців вищого рівня в своїй сфері, в тому числі й з опозиційного середовища.
Для нас є несумнівним і те, що вищою цінністю суспільних відносин, непорушним і визначальним у житті будь-якого суспільства, є беззаперечне забезпечення прав і свобод громадян.

Міський голова В. П. Удовиченко