Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

"Незламні" - жінки, об`єднані навколо однієї мети

348236081_771529081345541_3397206899171619959_n.jpg

Вже не вперше за сприяння та організації КП "Агентство регіонального розвитку" м.Славутича славутичанки збираються разом, щоб спільно говорити про свої проблеми та особливості життя у воєнний час. Жінки об`єднані навколо однієї мети – бути активними та незламними, жити в гармонії з собою, незважаючи на виклики буремного часу.

17 травня відбулась важлива зустріч з лікарем-дієтологом Світланою Успенською. Пані Світлана розповіла про особливості харчування жінок і про те, як з віком змінюються потреби у харчуванні. Лікарка дала корисні поради та відповіла на запитання присутніх.

 

 

Пані Світлана також говорила зокрема й про те, що дієтолог і, власне дієти, допомагають не лише схуднути та скоригувати за допомогою харчування недоліки зовнішності, а таким чином підбирають лікувальну дієту при різноманітних хронічних захворюваннях, враховують дефіцит чи надлишок важливих вітамінів, мінералів та нутрієнтів.

 

Консультацію лікаря-дієтолога в Славутичі ви завжди зможете отримати у медичному центрі «СлавМед».

 

 

Зустріч клубу проходила у новій кав'ярні TITLE coffee. Кав‘ярня TITLE coffee- це проект про комфорт, любов до людей та продукту. Про цей новий й сучасний простір розповіла жінкам власниця кав‘ярні Тарикіна Тетяна.

 

 

Пані Тетяна має 14 років досвіду в сфері обслуговування та відкрила велику кількість проектів по всій Україні. Тетяна віце-чемпіон світу з приготування кави у джезві (турка) та чемпіон України. Суддя кавових національних чемпіонатів України та інших країн.

 

TITLE coffee - це проект, який дає натхнення! У цьому переконалися всі учасниці зустрічі.

 Дякуємо усім жінкам, які провели свій час разом за чашкою чаю/кави змістовно й з благодійною метою.

Клуб "Незламні" - це місце сили, розвитку і натхнення кожної жінки! Запрошуємо: наступного разу вже в червні відбудеться важлива зустріч з лікарем-неврологом.

Реєстрація за телефоном 050 900 94 74 (телеграм), контактна особа Арина Старовойтова. Інформацію про місце і дату наступної зустрічі повідомимо додатково для всіх зареєстрованих осіб.

Реєструйся на зустріч! Клуб «Незламні» - спільнота, відкрита для всіх жінок!

мрия