Завантаження ...
Новобудови Києва

Відкритий чемпіонат з футзалу (фото)

Відкритий чемпіонат з футзалу (фото) фото

24-25 грудня спорткомплекс "Олімпієць" зустрічав учасників Відкритого чемпіонату КДЮСШ Славутича з футзалу серед юнаків 2013-2014 року народження і молодших "На підтримку силам ЗСУ".

Він, як і усі заходи Славутича, має благодійний характер. Головний суддя змагань, тренер з футболу КДЮСШ Славутича, Віктор Бойко, котрий і розповів докладніше про змагання:

"В гості до юних футболістів Славутича приїхали хлопчики з Чернігова, команди: ФК "Чернігів", ФК "Північ", "Десна -1" і "Десна - 2", "Десна-14", дві команди спеціалізованої спортивної школи "Юність", юні футболісти ДЮСШ м. Сновськ, ДЮСШ "Олімп", Гончарівськ, ДЮСШ с.м.т. Семенівка.

Разом зі славутицькими командами учасники турніру були поділені на 3 групи по 4 команди.

В друге, головне коло увійшли шість команд, зайнявших 1 і 2 місце у групових змаганнях.

У другій половині турнірної таблиці змагалися команди, зайнявші 3 і 4 місце.

Цей турнір також носить благодійний характер, усі зібрані гроші будуть передані на потреби ЗСУ.

Учасники турніру, чиї команди зайняли місця 4 і далі, були нагороджені дипломами учасника, юні футболісти команд-призерів отримали медалі, командні кубки і Грамоти. З кожної команди-учасниці турніру нагородили кращих футболістів".

Особливістю турніру стали сигнали повітряної тривоги. Але це не завадило провести турнір.

За підсумками змагань перше місце зайняли юні футболісти команди ФК "Чернігів".

На другому місці юні футболісти також з Чернігова "Десна-1" і замкнули призову трійку - хлопчики з команди ФК "Північ", Чернігів.