Завантаження ...

До Дня волонтера

1670230910-4094.webp

День волонтера - дуже важливе свято для всієї України, особливо цього року, коли в країні точиться запекла боротьба за свободу і незалежність з російськими агресорами.

Вітання зі святом від міського голови Славутича Юрія Фомічева.

 

"Добровільними помічниками з 24 лютого стали всі українці, без виключення. Сьогодні волонтери – це окрема потужна армія, яка підтримує ЗСУ, рятує життя, допомагає внутрішньо переміщеним особам, відбудовує зруйновані ворогом українські міста та села. Щодня, не знаючи перерви, вони роблять все можливе, щоб наблизити нашу перемогу. Кожен тримає свій фронт.

До українських волонтерів доєднався і потужний волонтерський рух усього цивілізованого світу. Справді, цей рух став взірцем самоорганізації суспільства, що дає можливість стати кращими, даруючи добро іншим.

Славутич також демонструє приклад волонтерського духу незламності, відповідальності, взаємодопомоги, витримки, людяності. Назавжди в історії нашого міста залишиться діяльність гуманітарного штабу, координаційного волонтерського центру, Благодійного фонду «ЧАЕС, Славутич, Розвиток», кожного, хто є був і буде причетний до цього унікального руху допомоги.

Дякую всім волонтерам за добрі справи та бажаю невичерпної енергії, здоров’я, сил, незламної віри у Перемогу. 

Слава Україні!"

Міський голова Юрій ФОМІЧЕВ

мрия