Яку допомогу надаватимуть Пункти незламності та де можна зігрітися у Славутичі

Президент України Володимир Зеленський анонсував, що у всій країні будуть розгорнуті Пункти незламності, де можна буде отримати підтримку людям.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

За словами глави держави, вже підготували понад чотири тисячі таких пунктів, у майбутньому планують ще більше:

«Там усі базові послуги: це електрика, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безплатно і цілодобово. Пункти працюватимуть обов’язково – при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо».

Наразі працює спеціальний сайт – nezlamnist.gov.ua. Там розміщена мапа Пунктів незламності у всій Україні, а сама карта постійно оновлюється. Крім іншого, на сайті та в усіх Пунктах незламності можна буде дізнатись, де працює найближча АЗС, банківське відділення, аптека, магазин.

За повідомленням Славутицької міської ради, у місті функціонує 9 пунктів обігріву. Через погіршення погодних умов, за потреби там можна зігрітися.

 
 

Нагадаємо, пункти обігріву у нашому місті почали працювати ще наприкінці жовтня.

Читайте також: У Славутичі функціонують пункти обігріву

Володимир Зеленський поставив завдання місцевій владі забезпечити інформування людей про наявність Пунктів незламності: де людина може знайти підтримку у разі тривалого відключення енергії, буде розміщена у будівлях органів влади, в аптеках, магазинах, у поштових відділеннях.

Також до цієї ініціативи вже приєднались представники бізнесу.

Фото з відкритих джерел