По всій Україні аварійні відключення після найбільшої атаки в історії енергетиків

Сьогодні, 16 листопада, по всій Україні застосовуються графіки погодинних відключень, а також додатково – аварійні відключення. Напередодні відбулася найбільша атака в історії енергетики.

Про це повідомляє пресслужба «Укренерго».

«Масовані ракетні удари 15 листопада по енергетичній інфраструктурі та похолодання ще більше ускладнили ситуацію в енергосистемі. Тому, просимо з розумінням ставитися до відключень», – йдеться у повідомленні.

Після обстрілів у вівторок живлення відновили у столиці та 7 областях: Івано-Франківській, Київській, Одеській, Рівненській, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській, повідомив заступник голови Офіса президента Кирило Тимошенко. На Львівщині енергопостачання відновили на 95%.

У Житомирській та Сумській областях продовжуються роботи з відновлення електропостачання.

Ще чотири області знаходяться частково без світла:

  • Волинська область - без електрики перебуває близько 45 тис споживачів;
  • Тернопільська область - Без електрики перебуває близько 90 тис споживачів;
  • Харківська область - Без електрики перебуває близько 90 тис споживачів;
  • Хмельницька область - Без електрики перебуває близько 105 тис споживачів.

В «Укренерго» закликають українців підготуватися до збільшення часу обмеження електропостачання: зробити необхідний запас води, завчасно зарядити пристрої та павербанки, щоб бути на зв’язку з рідними.

Обмеження споживання – це необхідний захід для збереження стабільності енергосистеми після вже шостої прицільної ракетної атаки російських окупантів по енерегооб’єктах. Ремонтні бригади працюють цілодобово над відновленням понівеченої інфраструктури, щоб повернути світло українцям.