Йому назавжди залишиться 35 ...

Даючи відсіч окупантам, загинув славутичанин Юрій Віхарєв. Його життя обірвалося 23 вересня під селом Петропавлівка, Куп’янського району, Харківської області.

Дитинство та навчання у школі №3 у Юрія було пов’язане зі Славутичем. Займався спортом, захоплювався боксом. Далі була строкова військова служба і навчання у Севастопольському університеті ядерної енергії та промисловості. Працював інженером електроцеху Чорнобильської АЕС.

З першого дня повномасштабного російського вторгнення в Україну, Юрій добровольцем пішов служити в роту охорони Славутича та героїчно, разом з побратимами, обороняв рідне місто від ворога. Так розпочалася його нова сторінка як Воїна-Захисника своєї рідної землі. Служив у 92-й окремій механізованій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка, що обрала собі гасло «Собі – честь, Україні – слава!». Разом із побратимами брав участь у контрнаступі по звільненню Харківської області.

 

У пам’яті рідних, друзів, побратимів він залишиться надійним другом, людиною честі, порядності, доброти, що мав чудове почуття гумору.

Глибокі співчуття і низький уклін рідним та близьким Захисника.

Вічна пам’ять та слава Герою. 

Про чин похорону полеглого у визвольній війні за Україну воїна Юрія Віхарєва буде повідомлено додатково.