З турботою про якісну освіту та безпеку дітей

1 вересня у Славутичі, в умовах повномасштабної війни, розпочався новий навчальний рік.

За інформацією начальника управління освіти і науки Ніни Єрьоміної, у цьому у навчальному році шкільна родина поповнилася 165 першокласниками, а для 155 одинадцятикласників цей рік – випускний. У 85 класах усіх навчальних закладів міста освітні послуги отримуватиме 2136 учнів.

Відповідно до протоколу позачергового засідання Вишгородської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у місті Славутичі запроваджується змішана форма навчання.

1 вересня у всіх закладах освіти вже відбувся перший урок «Ми українці: честь і слава незламним!».

Цьогоріч серед пріоритетних напрямків освітньої діяльності – продовження реформи загальної середньої освіти, відповідно до концепції «Нова українська школа», впровадження у 5 класах нового Державного стандарту, посилення національно-патріотичного виховання, організація навчального процесу в умовах дистанційного навчання і, звичайно, питання безпеки.

У деяких закладах освіти вже завершені ремонтні роботи в укриттях, у інших тривають. Але в укриттях передбачається все необхідне: тепло, світло, вентиляція, туалети, душові, вода.

Важливо, щоб школярі та педагоги могли перебувати у комфортних умовах навіть під час тривалої повітряної тривоги.

Новий навчальний 2022-2023 рік стартував. Сьогодні, 2 вересня, у школі №2 для першокласників відбулося, переповнене яскравими патріотичними емоціями єдності дітей, батьків, вчителів, свято першого дзвоника.

Тож бажаємо всім учасникам навчального процесу оптимізму, впевненості, невичерпних сил, а головне – ПЕРЕМОГИ, щоб наші діти скоріше повернутися до звичного шкільного життя.