Завантаження ...
knukim.edu.ua

День Незалежності України - свято вільних людей!

24_103028.jfif

День Незалежності України свято вільних людей, їм пишаються українці та вітають один одного. Наша українська державність має тисячолітню історію. Проголошення Незалежності України, 24 серпня 1991 року, стало визначною подією у житті українців. Безумовно, ці роки незалежності стали випробуванням на нашу зрілість, мужність, витривалість, згуртованість, толерантність.

🇺🇦День Незалежності України завжди з легким присмаком суму, адже століттями тривала боротьба за незалежність, свободу, суверенітет. Сьогодні знову наша незалежність сплачується життям захисників і захисниць України, які, ризикуючи собою, щодня наближають перемогу над російським агресором. У нашій пам’яті назавжди залишаться подвиги захисників, у тому числі славутичан, що віддали своє життя за Україну. Ніколи не пробачимо ворогу жодне втрачене життя, зламані долі, руйнування наших міст і сіл.

🇺🇦Єдність, самоорганізація, волонтерський рух, акції непокори, міста Героїв – все це яскраві зразки боротьби українського народу за свою Незалежність. Сьогодні кожний із нас тримає свій фронт. Народ, який виборює майбутнє, ніколи не зламати! Ми обов'язково вистоїмо і переможемо! Жодної секунди у цьому не сумніваємося. І щороку гордо й гучно будемо святкувати свою Незалежність. Україна зробила те, що ніхто не очікував, – стала для всього світу символом героїзму, свободи, патріотизму, справжніх людей, які об’єдналися в захисті своєї держави, рідної землі.

🇺🇦З Днем Незалежності України всіх нас! Нехай свобода мислити і діяти буде нашою перевагою. Бажаю відчувати її в роботі, у відносинах і в житті, а джерело віри, надії й любові до України буде невичерпним!

Зі святом нас!

🇺🇦Слава Україні!

Міський голова Юрій ФОМІЧЕВ

мрия