ЧАЕС: усі ліцензії поновлено

Чорнобильській АЕС поновлено УСІ ліцензії на роботу з радіоактивними відходами.

Про це повідомило підприємство у facebook.

Державна інспекція ядерного регулювання України прийняла рішення про відновлення дії останньої ліцензії, а саме з використання джерел іонізуючого випромінювання.

Це означає, що відтепер «Чорнобильська АЕС» може у повному обсязі відновлювати роботи у сфері поводження з радіоактивними відходами.

Нагадаємо, за повідомленням ДСП «Чорнобильська АЕС», 26 квітня 2022 року Державна інспекція ядерного регулювання України прийняла рішення про зупинення дії низки ліцензій, які фактично зупиняють провадження діяльності зі зняття з експлуатації енергоблоків №1, 2 і 3, провадження діяльності на об’єктах з поводження з РАВ та здійснення окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії.

ДІЯРУ обґрунтовує таке рішення тим, що після тривалої окупації військами російської федерації ДСП ЧАЕС не спроможна дотримуватися умов провадження вищезгаданих видів діяльності, встановлених нормами і правилами з ядерної та радіаційної безпеки.

 
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FChornobylNPP%2Fposts%2Fpfbid02tG2TJQ8HhXQ8q3TkoeARX2zr3o4i25BkSpbz4uLAxuyaSJwJUxPrsWLsDGBcoLX5l&show_text=true&width=500" width="500" height="722" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>
 

З 17 серпня всі ліцензії на роботу з радіоактивними відходами відновлено.

Читайте більше: https://bit.ly/3pt3nSk