Славутич демонструє свою силу в єдності!

Акція триває! Одноденний заробіток – на потреби Наших Захисників.

За повідомленням Офісу підтримки громадських ініціатив м.Славутич, станом на 16.08.2022 завдяки славутичанам зібрано 10 351 грн. 2 організації та 8 приватних осіб долучилися до збору коштів.

Вже на цьому тижні засновники Благодійного Фонду «ЧАЕС. Славутич. Розвиток» та Рада волонтерів міста визначаться, куди саме направити ці кошти.

Повномасштабна війна в Україні триває. Україна продовжує виборювати своє право на мирне та вільне життя. Боронять рідну землю й НАШІ СЛАВУТИЧАНИ!

Як допомогти? Долучіться до акції «Одноденний заробіток – на потреби Наших Захисників». Детальна інформація про акцію та шаблон заяви є на сайті Фонду тут https://helpslavutych.arr.in.ua/

Як дізнатися про перебіг акції? Один раз на два-три тижні відбувається засідання ради Фонду, яка визначає, куди будуть направлені кошти. Отже, всі звіти про збір та витрати коштів, отриманих в результаті акції, будуть опубліковані на сайті фонду та в соціальних мережах організацій-партнерів фонду.

Інформацію станом на 16.08. ви знайдете на сайті та у постері до цього посту.

Детальну інформацію про БФ «ЧАЕС.СЛАВУТИЧ.РОЗВИТОК», що був заснований у 1998 році, шукайте на сайті у розділах «Про Фонд» та «Історія Фонду», «Статут Фонду», «Як допомогти», «Звіт», «Контакти».

Ми закликаємо кожного працевлаштованого славутичанина, хто отримує заробітну плату, перераховувати щомісячно одноденний заробіток до Благодійного Фонду «Славутич. ЧАЕС. Розвиток». Від кожного з Нас залежить Наша Перемога!

Контакти Фонду: slavutich.ofis@gmail.com Телефони: +38 045 79 2 10 90, +38 050 353 11 35 Юридична адреса: 07101, Київська обл., місто Славутич, Проспект Незалежності (Проспект Дружби Народів), 7

Поширюйте інформацію для зацікавлених осіб!