Учитель року – 2015: через успіх учителя до успіху учнів

Раді повідомити громаді Славутича, що за результатами професійних випробувань Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» Оксана Василівна ЗІНЧЕНКО, вчитель правознавства школи №1, стала лауреатом обласного етапу конкурсу у номінації «Правознавство». Приємно, що така практика є традицією для освітньої системи міста...

Оксана Василівна ЗІНЧЕНКО
Раді повідомити громаді Славутича, що за результатами професійних випробувань Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» Оксана Василівна ЗІНЧЕНКО, вчитель правознавства школи №1, стала лауреатом обласного етапу конкурсу у номінації «Правознавство».

Приємно, що така практика є традицією для освітньої системи міста: в різні роки переможцями міського, обласного та республіканського етапів цього конкурсу ставали вчителі різного фаху. Так, за останній, 5-річний період маємо одного переможця республіканського етапу – це О. Г. РУДИК, вчитель інформатики Славутицького ліцею, чотирьох – обласного етапу, це вже згадана нами О. В. ЗІНЧЕНКО, вчитель української мови та літератури Славутицького ліцею О. В. КУШНЕРЕНКО, вчитель початкових класів школи №4 О. В. ЛОЙЧЕНКО, вчитель світової літератури школи №3 С. Л. ТУРЧИНА, вісім – міського етапу (вчитель математики П. В. Білецький, учитель географії Н. О. Заїка, вчитель світової літератури І. В. Мекшун, учитель початкових класів Л. П. Пархоменко, вчитель фізичної культури О. В. Приходько, учитель трудового навчання О. В. Симонов, учитель російської мови В. П. Симонова, вчитель фізики В. А. Стеценко.

Розуміючи, що бути гарним професіоналом означає бути в постійному пошуку, зростанні, розвитку, ці педагоги саме так і діють. Учитель мусить досягти успіху, щоб його досягли також і його учні! Ось і в цьому році славутицькі освітяни «тримають марку».

Учасниця конкурсу «Учитель року – 2015» Оксана Василівна Зінченко взяла участь у справжньому марафоні, який розпочався в листопаді минулого року й завершився у лютому поточного. За цей час вона: стала переможницею міського туру конкурсу, де на високому професійному рівні виконала завдання практичного й теоретичного етапів; мала змістовний виступ на засіданні міської науково-методичної ради; підготувала до друку опис досвіду з проблеми «Контроль як засіб підвищення ефективності навчального процесу з правознавства» і представила його на розсуд журі обласного етапу конкурсу; пройшла комп’ютерне тестування (така собі контрольна робота) та співбесіду з фаху; провела для колег-конкурсантів із навчальних закладів Київської області майстер-клас «Я роблю це так»; провела відкритий урок з учнями Васильківської загальноосвітньої школи №3; взяла участь у фінальному етапі обласного туру конкурсу, який відбувся цього річ 5 лютого в комунальному навчальному закладі «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Саме тут шість фіналістів презентували власний досвід, ознайомили членів журі з впровадженням та реалізацією авторського освітнього проекту, виконали творчі завдання. Освітній проект, який представила на розсуд журі Оксана Василівна, мав красномовну назву «Від маленького Славутича – до великої України», адже наша колега є справжнім патріотом Славутича. У цей час Оксана Василівна активно адмініструвала власний професійний блог http://zin4enkoov.blogspot.com/ і, звісно, від безпосередніх посадових обов’язків її ніхто не звільняв – уроки й позакласна робота проводилися конкурсанткою відповідально, професійно, змістовно!

Тож, пані Оксано, сердечно вітаємо вас із переможним фінішем! Із новими вас педагогічними знахідками та оригінальними ідеями, цінним професійним досвідом та безцінними знайомствами з колегами-однодумцями і талановитими учнями! Ми гордимося вами і в захопленні від вашої активної життєвої та професійної позиції! Здоров’я вам міцного, енергії, невтомної наснаги та подальших успіхів на освітянській ниві! Вітаємо також родину Оксани Василівни, адміністрацію та педагогічний колектив Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Арина СТАРОВОЙТОВА,
завідуюча міським методичним центром 
Учитель року. Правознавство. Фінал