Свято Світлячків Славутича

6 лютого в Палаці дитячої та юнацької творчості в рамках загальноміської освітньої ініціативи «Я – громадянин, я – патріот, я – житель свого міста!» відбулася експрес-гра «Країною Права, Моралі, Добра». Учасниками гри були представники загальноміської дитячої організації «Світлячки Славутича».

6 лютого в Палаці дитячої та юнацької творчості в рамках загальноміської освітньої ініціативи «Я – громадянин, я – патріот, я – житель свого міста!» відбулася експрес-гра «Країною Права, Моралі, Добра». Учасниками гри були представники загальноміської дитячої організації «Світлячки Славутича». Кожна команда мала свою назву та девіз. Після привітання команд в залі ПДЮТ, діти розпочали свою подорож по станціям.
Кожна станція була не схожа одну на одну. На станції «Чомучки»
(організатор – ЗОШ №2) діти відповідали на цікаві питання, на станції «Ритмічна»(ПДЮТ) вчилися танцювати, на станції «Казкова» (БІЦ), знайомилася зі своїми правами та обов’язками, на станції «Вітамінна» (ЗОШ №4) вивчали вітаміни, на станції «Спортивна» (ЗОШ №1) змагалися між собою, а на кінцевій станції «Ми патріоти!» (ЗОШ № 3) складали в єдине ціле карту України.
На завершення експрес-гри, всі діти разом станцювали сучасний танок та отримали солодкі подарунки від відділу молоді та спорту.
А саме головне – всі учасники отримали від проведеної гри насолоду від спілкування та заряд позитивних емоцій.

Тетяна Бойко