Завантаження ...
knukim.edu.ua

Славутич долучився до телемосту на підтримку України «Зупинимо війну»

278616229_5007127689370104_8552437282033980173_n.jpg

Щороку, 26 квітня, весь світ вшановує пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Традиційно, у цей день, Славутич долучається до заходів, які організовує японський проєкт Kids Guernika. У цьому році це був телеміст на підтримку України «Зупинимо війну».

🕊Учасники заходу, Хіросіма, Барселона, Сарагоса, Севілья, Нью Йорк і Славутич, стали однодумцями у заклику до миру в Україні.

🕊Kids Guernika – це міжнародний дитячий художній проєкт створення муралів. Ідея Герніки несе у собі заклик до миру, дружби народів та протистояння техногенним катастрофам.

🕊Метою цьогорічного заходу було змусити світ замислитися про долю дітей з України, що страждають від війни та живуть у страху, адже діти, які малювали Герніки, сподівалися жити у світі, у якому панує мир та гармонія. В цей день п’ять полотен Kids Guernika було виставлено у різних куточках світу, серед них була і Герніка, намальована дітьми Славутича.

🕊Дякуємо нашому справжньому другу, координатору проєкту Okiagari Koboshi Мінору Ватанабе за те, що завжди поряд із Славутичем, поряд з Україною. Ми разом! Ми переможемо! 💙💛

https://www3.nhk.or.jp/nhkworld/uk/news/backstories/1950/