Плетемо перемогу разом!

Волонтери Славутицької патріотичної групи «Соняшник» продовжують невтомно плести захисні сітки бійцям на фронт. Лідерка групи Наталя Ніклайчук продовжує згуртовувати людей працювати разом за для перемоги, захисту цілісності і незалежності України. Вчергове вона поділилася у facebook приємною новиною і розповіла про нові здобутки, які стануть реальною допомогою нашим захисникам, які боротять рідну землю на сході держави.

ВОЛОНТЕРСЬКА ГРУПА «СОНЯШНИК»: знову новини і знову "роздача слонів"

1. В п'ятницю отримано посилки з обрізками з Харкова (про що я вже писала) та прибув обрізочний скарб із Чернігова. Привіз від Юрія Хоменко Микола Іванович, а заносили богатирі з Молодіжної ради - так уже успішно склались зорі, що було кому все те занести!

2. В п'ятницю з харківських обрізків завдяки невтомній участі небайдужих молодих людей уже виговлена сітка на 20 "квадратів". Все то було в співдружності поколінь: досвідчені аксакали сіткоплетіння вміло керували і поправляли, та четверо "соняшників" так би мовити "подавали патрони" - сортували і нарізали, а Молодіжна рада обліпила раму точно, як бджоли у вулику! І попрацювали так же ефективно. ПОДЯКА і сподівання, що ще колись допоможуть, бо в зв"язку з обстрілами на Сході сітки дуже й дуже потрібні.

3. На цю сітку вже є клієнт.

4. Зателефонувала славутичанка: чоловік в АТО, просить сіток. Я відповіла, що є замовлення, в порядку черги – будь ласка і хай приходить на допомогу сама або пришле друзів.

Запросила на середу на 17.00.

5. Уже поглянула в ті чернігівські мішки, обрізки гарні, але треба їх нарізать на стрічки - в середу буде робота для всіх!

6. ПОДЯКА луганській переселенці Марії З-ко за 440 грн до волонтерського гаманця.

СІТКА, ТЕПЛИЦЯ, 23.02.22, СЕРЕДА, 17.00

Долучайтеся! Плетемо перемогу разом!

Наталія Ніколайчук, Волонтерська група «Соняшник»