Мистецький проект Славутича

Зразу після свят до Славутича завітали чеська художниця та перфомерка Катаржіна Шеда та засновник міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» Ілля Гладштейн. Наші гості мали зустріч з міським головою В.П. Удовиченком, відвідали різдвяне свято в дитячому садочку №8, центр реабілітації дітей-інвалідів...

 
Зразу після свят до Славутича завітали чеська художниця та перфомерка Катаржіна Шеда та засновник міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» Ілля Гладштейн.

Наші гості мали зустріч з міським головою В.П. Удовиченком, відвідали різдвяне свято в дитячому садочку №8, центр реабілітації дітей-інвалідів, бібліотечно-інформаційний цент, спілкувалися з творчими славутичанами.
Катаржіна працювала декілька днів у нашому місті, набирала матеріал для нового культурного проекту, що буде презентований під час проведення ІІ міжнародного фестивалю кіно та урбаністики, який планується провести з 30 квітня по 3 травня цього року.

Катаржіна Шеда (1977, Брно). Закінчила Академію мистецтв у Празі. Її цікавлять соціальні ігри, які мають на меті вивести учасників із кола стереотипів чи соціальної ізоляції. Географія виставок Катаржіни широка: від рідної Чехії до усіх європейських країн та США. Серед найбільш значних – Берлінська Бієннале, Ліонська Бієннале, особиста виставка з знаменитій лондонській галереї Tate Modem. (газета «Українська правда».

Тетяна Бойко