Засідання виконавчого комітету

30 грудня відбулося засідання виконавчого комітету. Серед основного, на порядку денному розглядали питання встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

Члени виконавчого комітету одноголосно вирішили встановити ТОВ «ЕКОЕНЕРГОГЕНЕРАЦІЯ» тарифи на теплову енергію на рівні 90 % від середньозваженого тарифу на теплову енергію. Так, для бюджетних установ, з врахуванням ПДВ, тариф сладатиме: на виробництво теплової енергії - 2930,40 грн/Гкал, на теплову енергію - 3526,07 грн/Гкал.

Прийнято рішення про організацію безоплатного медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. У 2022 році безоплатне забезпечення цієї категорії населення медичними послугами (зубопротезування) та ліками за рецептами лікарів будуть здійснювати: ФОП Колєда І.П., ПП «СПАРТУС», ТОВ «ФАРМАЦІЯ КИЇВЩИНИ».

Решта питань порядку денного стосувалися опіки та піклування, соціального захисту громадян, розміщення зовнішньої реклами, приватизації житла.