Славутич вчора і сьогодні: формула успіху

Славутич вчора – це монопрофільне місто, місто-супутник Чорнобильської АЕС. Славутич сьогодні – це місто з диверсифікованою економікою, новими ідеями, сучасною архітектурою та розвиненою інфраструктурою.

Цей розвиток лежить на перетині мистецтва, технологій та потреб сучасної людини. Славутич прагне стати ідеальним містом для зустрічей науковців, програмістів, митців та активістів, які мають інноваційні ідеї розробляють  їх у проекти.  Адже ідея – найцінніший товар у світі!

Славутич – місто нових ідей! Громада змогла здійснити цей стрибок завдяки якісному проєктному менеджменту.

Славутич поступово стає магнітом для ініціативних, творчих, активних, іноваційних і цілеспрямованих людей з новими ідеями. Місто вже втілює ці слова в життя своїми діями і прагне стати платформою для реалізації ідей та ініціатив. Запрошуємо до Славутича – міста нових ідей!

Більше про це дізнавайтеся у відео про Славутицьку громаду

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FULEADwithEurope%2Fvideos%2F453281482925317%2F&show_text=false&width=560&t=0" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Славутицька міська рада

 ULEAD з Європою / ULEAD with Europe