Три передаварійні мости ремонтують на автотрасі Чернігів - Славутич

На автомобільній дорозі Чернігів – Пакуль – Славутич – КПП «Чорнобиль» дорожники одразу ремонтують три переадаварійні мости: один поблизу села Пакуль та два на ділянці за селом Михайло-Коцюбинське. На першій штучній споруді уже почали забивати палі для нових опор.

На автомобільній дорозі Чернігів – Пакуль – Славутич – КПП «Чорнобиль» дорожники одразу ремонтують три переадаварійні мости: один поблизу селаа Пакуль та два на ділянці за селом Михайло-Коцюбинське. На першій штучній споруді уже почали забивати палі для нових опор.

Аналогічні види робіт проведуть і на інших переправах. Паралельно усім трьом мостам споруджені об’їзні дороги. Повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернігівській області.

Довжина мостів, збудованих у 1967 році, по 18,5 метри. Це штучні споруди через суходіл. Два з них у 1988 були реконструйовані.

У процесі капітального ремонту старі конструкції демонтують. Заплановано установити залізобетонні палі, довжиною 10 метрів. влаштувати монолітні бетонні насадки, а на опори поставити прогонову будову, зробити мостове полотно, сполучити міст з підходами, укріпити укоси,відремонтувати підходи до мостів, облаштувати систему водовідводу та інше.

Ремонтні роботи виконуються у рамках програми Президента України «Велике будівництво».