625 тисяч мешканців Київщини вже пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу

В Київській області триває вакцинація від коронавірусу. Протягом доби 29 листопада щеплено понад 12 тисяч мешканців. Про це під час онлайн брифінгу повідомив заступник голови Київської ОДА Олег Торкунов.

«Всього в Київському регіоні першою дозою щеплено більше 785 тисяч жителів. Повний курс вакцинації пройшли більше 652 тисяч мешканців Київщини», – акцентував Олег Торкунов. 

Також він повідомив, що 24 листопада цього року Уряд змінив правила карантину в Україні. Вони набудуть чинності 6 грудня. Посилення правил торкнеться у першу чергу невакцинованих громадян.

“У першу чергу, нові правила торкнуться регіонів, які перебувають на «жовтому» рівні епіднебезпеки. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні можна буде лише тим людям, які отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19 або мають негативний тест чи сертифікат про одужання. Ця ж норма поширюється і на співробітників», – зазначив заступник голови Київщини.

Він підкреслив, що таке посилення правил для невакцинованих має на меті зменшення навантаження на лікарів та медичну систему, адже до стаціонарів у більшості потрапляють саме ті пацієнти, які не отримали повного курсу щеплення.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.