У Славутичі відбудеться кінопоказ фільму «Ціна правди»

У Славутичі 27 листопада, у День пам’яті жертв Голодомору, о 19:00 у Молодіжному Просторі БК «Енергія» відбудеться кінопоказ фільму «Ціна правди». Фільм заснований на реальних подіях. Історія британського журналіста Гарета Джонса, який першим розповів світу правду про Голодомор в Україні, але світ йому не повірив.

Про це повідомляє на своїй сторінці у facebook Молодіжна рада «Майбутнє Славутича». Активна молодь міста  ініціює цей захід  для привернення уваги славутичан до трагічних історичних подій в Україні. Адже Голодомор 1932-1933 рр. - це геноцид українського народу, який був організований урядом СРСР. Ми маємо пам’ятати свою історію!

Нагадаємо, щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей. 

Також у суботу, 27 листопада, о 16:00 на Центральній площі Славутича відбудуться  загальноміські  заходи з нагоди цієї події. Заходи відбудуться з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Запрошуємо всіх славутичан приєднатися  до Всеукраїнської акції «Запали свічку» о 16.00 долучайтесь до загальнонаціональної хвилини мовчання, запаливши у вікні своєї домівки свічку як символ пам’яті та віри у майбутнє.

www.facebook.com/watch/?v=1544908489203172