На Чернігівщині оновлюють 45-річний міст

Міст через річку Снов - у процесі капітального оновлення. Нині тривають роботи поблизу міста Сновськ, на трасі Р-83 Славутич - Любеч - Ріпки - /М-01/ - Городня - /Н-28/ - Сновськ - Корюківка - Семенівка - Костобобрів - Чайкине - /Н-27/. Вже зроблені проміжні опори та крайні опори з ригелями. Влаштовується прогонова будова штучної споруди. Інформують дорожники.

Взагалі, це один з найбільших мостів на території Чернігівської області. Його довжина - 270,5 метрів. Дорога Р-83 забезпечує зв'язок між низкою адміністративних центрів Чернігівської області. Тут рухається транспорт аграрних та лісозаготівельних підприємств, міжнародний транзит, легкові авто, пасажирські та шкільні автобуси. Окрім цього, міст відіграє важливу роль у туристичній сфері Чернігівщини. А річка Снов - улітку одне з найбільш популярних місць для відпочинку в області.

Міст через річку Снов, поблизу Сновська, збудований у 1976 році. До початку ремонтних робіт визнаний аврійним: виявлені руйнування бетонних частин мосту та тріщини на несучих конструкціях.

Капітальний ремонт мосту включає: ремонт проміжних та крайніх опор, монтаж прогонової будови, улаштування мостового полотна, шару гідроізоляції деформаційних швів, асфальтобетонного покриття, облаштування тротуарів, системи водовідведення, освітлення, ремонт підхдів до мосту.Роботи тривають у рамках Програми Президента України "Велике будівництво". Загалом, у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення. Повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернігівській області.