Лабіринт медіаграмотності На Центральній площі Славутича вже працює

Факт чи фейк? Допоможе лабіринт медіаграмотності. На Центральній площі Славутича, 28 жовтня, відкрився Перший в Україні Лабіринт медіаграмотності «НЕ ВІРРР - ПЕРЕВІРР». У церемонії відкриття взяли участь Юрій Фомічев, міський голова Славутича; Марк Еллінгстад, директор відділу сприяння розвитку демократії та врядування регіональної місії Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID);

Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України; Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України; Ребекка Белл, в.о. віце-президента з глобальних програм Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

Лабіринт складається з 12 тематичних кімнат, де в ігровому інтерактивному форматі кожний відвідувач зможе перевірити та покращити свою обізнаність щодо медіаграмотності, за допомогою реальних сценаріїв та завдань отримати практичні знання та навички безпеки в інформаційному просторі.

Лабіринт«НЕ ВІРРР - ПЕРЕВІРР» відкрито у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством культури та інформаційної політики України в рамках Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності, що триває з 24 по 31 жовтня.

Єдиний в Україні проєкт стартував у нашому місті і подорожуватиме далі громадами та розповідатиме їх жителям про медіаграмотність.

У Славутичі Перший в Україні Лабіринт медіаграмотності «НЕ ВІРРР - ПЕРЕВІРР» зібрав представників українських ЗМІ: Укрінформ, Детектор Медіа, bit.ua, ТБ «МедіаДім».

Лабіринт медіаграмотності “НЕ ВІРРР – ПЕРЕВІРРР» розроблений в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Відвідати Лабіринт медіаграмотності “НЕ ВІРРР – ПЕРЕВІРРР» можна 28-31 жовтня з 10.00 до 18.00.