Пані GoldenFest - конкурс жіночої краси

У конкурсі Пані GoldenFest взяли участь представниці команд зі Славутича, Сновська, Дніпра, Вараша, Одеси, Запоріжжя, Лютіжа, які завітали на Третій Фестиваль GoldenFest, що нині проходить у Славутичі в рамках проєкту «Славутич – Мала культурна столиця України» за підтримки Славутицької міської ради та Українського культурного фонду.

Учасниці самостійно готували свої конкурсні образи – одяг, взуття, зачіски…  Загалом у конкурсі взяли участь вісім пані, які достойно пройшли конкурсні випробування: вихід у національному вбранні, творчий конкурс-візитівка, дефіле у спортивному стилі та у вечірній сукні. Зі сцени жінки розповідали про себе, свої вподобання та захоплення, чим підкорили глядацьку залу та журі.

 

Яскраво доповнили шоу-програму творчі виступи учасників та гостей фестивалю, а також журі конкурсу.

До речі, журі оцінювало конкурсанток за такими критеріями: акторська майстерність, артистизм, невимушеність, харизматичність, енергетика, неповторність та оригінальність образу, підбір та оригінальність костюмів, комункібельність.

 

Кожна з жінок отримала свій титул, а загальні результати конкурсу такі:

 

🥇Пані GOLDenFest 2021, Пані Романтичність - Гирик Світлана (м.Сновськ)

🥈 Перша Віце Пані, Пані Ніжність - Югненко Наталья (м.Дніпро)

🥉Друга Віце Пані, Пані Артистичність, Пані Глядацьких симпатій - Пашко Світлана (м.Вараш)

❤️Пані Загадковість - Вербна Олена (м.Одеса)

❤️Пані Грація - Зінов’єва Галина (м.Запоріжжя)

❤️Пані Посмішка - Лебедева Олена (м.Запоріжжя)

❤️Пані Чарівність, Спеціальний приз журі - Рибас Валентина (м.Славутич)

❤️Пані Креативність - Шостак Катерина (с.Лютіж)

 

Усі учасниці конкурсу отримали подарунки та квіти. Вітаємо і дякуємо організаторам конкурсу та учасницям за вишукане свято краси, жіночності та елегантності!