Що було цікавого під час засідання виконавчого комітету

12 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету. Основним питанням порядку денного стало встановлення тарифу на теплову енергію та гаряче водопостачання у опалювальному сезоні 2021/22. Міський голова Юрій Фомічев повідомив, що завдяки підписаному Кабінетом Міністрів України, НАК «Нафтогаз України», Асоціацією міст України та Палатою місцевих влад Конгресу Меморандуму, тариф на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення залишиться на рівні минулого опалювального сезону.

А це -1620,33 грн грн / Гкал (з ПДВ) на послугу з постачання теплової енергії та 113,53 грн / куб.м (з ПДВ) на послугу з постачання гарячої води.

Наразі борг населення міста перед КП «УЖКГ» за послуги з теплопостачання складає 29 млн грн. Тож закликаємо славутичан бути відповідальними та вчасно сплачувати за спожиті послуги з теплопостачання задля безперебійного отримання тепла до своїх осель.

Опалювальний сезон у Славутичі вже стартував. Із сьогоднішнього дня розпочинається подача опалення у будинки. Разом з тим, міський голова наголосив, що мешканці багатоквартирних будинків на загальних зборах можуть прийняти рішення про більш пізній термін запуску опалення у будинку.

Загалом на засіданні розглянуто 18 питань. Детальніше за посиланням