Яким буде поточний опалювальний сезон

Нарешті маємо розуміння, щодо поточного опалювального сезону! Декілька місяців непростих перемовин, диспутів, переконань та компромісів. Та нарешті, маємо визначеність! Отже, тарифи на опалення для населення в цьому опалювальному сезоні не зростатимуть! Ціна для ТКЕ (виробників тепла для населення) зафіксована на рівні 7420 грн/ тис.м3 (це при тому, що світові ціни стрімко зростають, в Європі вже більше 1000$/тис.м3 ).

Ціна газу для виробництва теплової енергії для потреб бюджетної сфери (дитячі садки, школи, лікарні та ін.) 16 392 грн/ тис.м3 і залишатиметься незмінною протягом усього опалювального сезону.

Також, скасовано умову передоплати за газ!

Але, ми все одно матимемо суттєве зростання витрат на теплову енергія для наших закладів і мусимо компенсувати збитки нашим теплопостачальним організаціям (в Славутичі - це КП УЖКГ), через непідняття тарифів для населення! Для цього маємо певні компенсатори в бюджеті 2022р. Частка відрахувань ПДФО до місцевих бюджетів збільшено на 4% (до 64%), для громад з індексом податкоспроможності менше 0,9 - окрема субвенція вже в 2021 році (це не про Славутич), точкові дотації тим хто потребує додаткової підтримки від держави (а це вже про Славутич) і тут ми сподіваємося на підтримку наших Народних депутатів Ольга Василевская Andrey Motovilovets при прийнятті бюджету 2022р.

Отже, резюмуючи:

компроміс знайдено і це компроміс на користь людей! Так, буде важко і не прсто, але ми переконалися, що об’єднавши зусилля на всіх рівнях можемо знаходити мудрі рішення в складних ситуаціях. Дякую всім причетним Президент України Володимир Зеленський Олександр Слобожан Андрій Садовий Сергій Надал Борис Філатов Сергій Сухомлин Олексій Чернишов Денис Шмигаль Kirill Timoshenko

P.S.

Щодо початку опалювального сезону в Славутичі:

Ми очікуємо завершення ремонту димової труби центрально котельні в найближчі дні (прогнозована дата – 11 жовтня). Разом з тим ведемо активні перемовини з виробниками тепла з альтернативних джерел, а я переконаний, цей опалювальний сезон, принаймні в Славутичі, буде сезоном «альтернативки», бо від того всі виграють! Тому, очікуємо, що вже на наступному тижні ми отримаємо тепло в дитячих садочках і гарячу воду в наших помешканнях, а через тиждень зможемо розпочинати опалювальний сезон в житловому фонді.

Всім терпіння і тепла)

Бережіть себе!