Волонтерський табір Будуємо Україну Разом у Славутичі!

З 2 по 10 жовтня у м. Славутич відбудеться волонтерський табір від Будуємо Україну Разом (БУР) в рамках програми “Мріємо та діємо”.  БУР табір — це волонтерський будівничий табір в невеликих містах чи селах України, який залучає молодь з усієї країни до волонтерства. Він відбудеться в рамках програми “Мріємо та діємо”. 

У Славутичі з 2 по 10 жовтня відбудеться БУРтабір, де 20 молодих людей з різних куточків України допоможуть з ремонтом багатодітній сім’ї. Волонтерів та охочих долучитись також чекає насичена культурно-освітня програма протягом усього табору: кіноперегляд, презентація можливостей для молоді,тренінг та інші активності. 

Долучитись до БУРтабору можуть також місцеві волонтери заповнивши анкету https://form.typeform.com/to/E57kDMAe

Молодь може долучитись до 8 осінніх таборів заповнивши заявку на сайті: bur.lef.org.ua/volonteru 

Волонтером можливо стати ЛИШЕ досягнувши 16-ти років (до 18-ти - за письмовим дозволом від батьків). Проживання та харчування забезпечують організатори. Табори будуть проходити згідно профілактичних та карантинних рекомендацій МОЗ.

Будуємо Україну Разом — волонтерський рух української молоді. З 2014 БУР бере відповідальність за зміни в країні. Мандрує між громадами, підсилює місцеву молодь, допомагає створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для потребуючих сімей. 

Тому БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого.

Волонтерські табори БУР організовані за підтримки програми "Мріємо та діємо", яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з “Будуємо Україну Разом” (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

“Мріємо та діємо” – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. 

 Подія у Фейсбук: https://fb.me/e/2KOBVgfMQ 

Фото: https://drive.google.com/drive/folders/1gPJqcheRVRuo9_tewP4Vc38A1Z8ybRXB?usp=sharing

Контакти місцевого координатора: +380957291270 - Оксана Шевчук

Будуємо Україну Разом у соціальних мережах:

Сайт - bur.lef.org.ua/volonteru
Facebook - facebook.com/BuildingUkraineTogether  

Instagram - instagram.com/burburbuuur

Telegram - t.me/burburbuuur

Tik Tok - vm.tiktok.com/KoDU3m

YouTube - youtube.com/c/БудуємоУкраїнуРазом

З повагою

Піар менеджерка БУР
Єрастова Анастасія

prmanager.bur@gmail.com
+380688854747