Внесено зміни до Програми благоустрою м. Славутича на 2021 рік

27 вересня 2021 року рішенням Славутицької міської ради внесено зміни до Програми благоустрою м. Славутича на 2021 рік. Серед змін, зокрема, внесено зміни до Порядку реалізації заходу з благоустрою внутрішньоквартальних територій міста "Благоустрій мого двору" за ініціативою мешканців, а саме: подовжено терміни подання до Виконавчого комітету Славутицької міської ради заяв та відповідних документів до 31 ЖОВТНЯ 2021 року.

Нагадуємо, що до заяви додається протокол засідання уповноважених осіб або зборів співвласників багатоквартирного будинку щодо визначення переліку заходів за рахунок коштів програми «Благоустрій мого двору», опис проєкту, розрахунок вартості заходів.

Для підтвердження факту обговорення проєкту зі співвласниками багатоквартирного будинку можна додати підтвердження проведеного опитування засобами електронного зв’язку (сучасними формами комунікації).

Ознайомитися з Порядком реалізації заходу з благоустрою внутрішньоквартальних територій міста «Благоустрій мого двору» за ініціативою мешканців, отримати необхідні бланки для подачі заявки, дізнатися про суму, розподілену на кожен будинок, квартал можна за посиланням:

http://e-slavutich.gov.ua/.../My.../SitePages/YourYard.aspx

За додатковою консультацією щодо подання заяв та проєктів можна звертатися до відділу з питань житлово-комунального господарства, тарифоутворення, енергоефективності та енергозбереження виконавчого комітету Славутицької міської ради за тел. (04579)30011*150.