У Славутичі стартувала програма «Поліцейський офіцер громади»

У Славутицькій територіальній громаді запущена програма «Поліцейський офіцер громади». 24 вересня – визначний день для Славутича, на службу вперше заступають два поліцейські офіцери громади: старший сержант поліції Роман Січко та старший лейтенант поліції Олександр Павленко. Для того щоб стати поліцейськими вони успішно пройшли конкурсний відбір та спеціалізоване навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Заступник начальника Вишгородського районного управління поліції, полковник Сергій Чумак привітав з початком роботи поліцейських офіцерів громади та вручив перший ключ від машини для поліцейських офіцерів. Від усієї громади міста, міський голова Юрій Фомічев вручив офіцерам другий ключ від автомобіля, прапор Славутича та відзначив значимість нової програми, адже безпека громадян вкрай важлива для комфортного проживання у місті. Слова вдячності від громади міста були адресовані начальнику Головного управління Національної поліції в Київській області Поліція Київської області, генералу поліції третього рангу Андрію Нєбитову нза активну учать і допомогу у реалізації такого важливого для міста проєкту.

Поліцейський офіцер громади – це ще один крок у реформуванні Національної поліції, який ставить за мету забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки буде забезпечувати порядок, своєчасно реагувати на проблеми громади, а й проживати у громаді.

Сучасна поліцейська станція відкрила свої двері у будинку по проспекту Дружби народів №15, де створені всі умови для несення служби: обладнані робочі місця, дитяча кімната. Телефони офіцерів громади: Романа Січка 063 622 7839, Олександра Павленка 0634879150. Тож вітаємо наших офіцерів громади з початком служби та бажаємо їм успіхів та вдячності від жителів Славутича.