Нарада щодо розвитку діяльності навчально-наукового центру «Славутич» Національного університету «Чернігівська політехніка»

07 вересня у м.Чернігові відбулася чергова робоча нарада щодо розвитку діяльності навчально-наукового центру «Славутич» Національного університету «Чернігівська політехніка». «Нам цікавий Славутич, адже команда Чернігівської політехніки прагне, щоб Чернігів і Чернігівський регіон, до якого ми територіально можемо зарахувати й Славутич, й надалі розвивалися, тут залишалися б кращі, професійно підготовлені молоді кадри, молоді люди, які працюватимуть на розвиток наших міст.

Ми маємо план дій щодо подальшого розвитку та зміцнення нашої співпраці зі Славутичем», - зазначив під час зустрічі ректор Чернігівської політехніки Олег Новомлинець.

Цього року 13 славутичан вступили на різні спеціальності до Чернігівської політехніки, зокрема студентами за спеціальністю «123. Комп’ютерна інженерія» стали 3 випускника зі Славутича. З одного боку маємо гарний результат, адже 8% з 157 випускників-славутичан цього року обрали саме цей ВНЗ, однак з іншого боку цих показників недостатньо, щоб відкрити окрему групу для базування процесу навчання саме у Славутичі.

Саме подальші плани роботи у цьому напрямку й були обговорені під час робочої зустрічі представників КП «Агентство регіонального розвитку» м.Славутича Арини Старовойтової та Марини Карасьової із ректором НУ «Чернігівська політехніка» Олегом Новомлинцем, директором навчально-наукового інституту електронних та інформаційних технологій Сергієм Іванцем, завідувачем кафедри інформаційних та комп’ютерних систем Володимиром Базилевичем.

Найближчим часом ННЦ «Славутич» НУ «Чернігівська політехніка» планує провести низку цікавих профорієнтаційних заходів для старшокласників та їх батьків як у Славутичі, так й у Чернігові, крім того вивчається можливість відкриття курсів підготовки до ЗНО та ДПА, а також спеціального профорієнтаційного курсу зі свідомого вибору професії.

У разі зацікавлення у курсах підготовки до ЗНО та ДПА на базі ННЦ «Славутич» НУ «Чернігівської політехніки» просимо вас заповнити коротку анкету https://forms.gle/N8xM8Q4kBgaeyG4L9

Отже, робота триває! Та навіть на цих світлинах ви можете побачити, яким динамічним є початок навчального процесу у стінах «Чернігівської політехніки». Саме такого студенського, молодіжного духу ми прагнемо у Славутичі! Подобається? Приєднуйтеся!

Контакти для зацікавлених у темі осіб: 2 10 90, 050 353 11 35, Старовойтова Арина, Карасьова Марина, КП «Агентство регіонального розвитку» м.Славутича.

Довідково про кроки співпраці

23 червня 2021 р. для славутицьких школярів та їх батьків Навчально-науковий центр «Славутич» НУ «Чернігівська політехніка» проведений профорієнтаційний захід «День кар’єри. Технології успіху».

04 червня 2021 р. між Національним університетом «Чернігівська політехніка», Славутицькою міською територіальною громадою, Державним спеціалізованим підприємством «Чорнобильська атомна електростанція», Відокремленим підрозділом «Атомремонтсервіс» державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», Комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області, Товариством з обмеженою відповідальністю «ТАУРУС КВАДРО», Товариством з обмеженою відповідальністю «ДДПРО» підписаний меморандум про співпрацю.

31 травня 2021 р. затверджено Вченою радою Національного університету «Чернігівська політехніка» (протокол № 5) та введено в дію наказом ректора від 31 травня 2021 року № 100 Положення про навчально-науковий центр «Славутич» Національного університету «Чернігівська політехніка»

Сьогодні НУ «Чернігівська політехніка» входить до ТОП-30 закладів вищої освіти України.

ТОП-30 – це кращі і найбільші університети України, які надають якісне навчання з перспективою подальшого успішного працевлаштування випускників. Незалежними експертами при складанні цього рейтингу були враховані результати ранжирування українських рейтингів «Топ-200 Україна», «Scopus, «Бал ЗНО на контракт», консолідований рейтинг, а також світового рейтингу QS World University Rankings-2020.