«Айфон – не розкіш»: де придбати його у Чернігові та не прогадати

ЦІКАВО Ми живемо у технологічну епоху, коли щороку хтось робить нові відкриття, вдосконалює певні механізми та просто не стоїть на місці аби й надалі змінювати життя людей на краще. Однією з найвідоміших компаній з такими самими принципами є Apple.

Її техніка вже протягом кількох років невпинно підкорює світ, а зокрема і Чернігів. Якщо чесно, то в них це доволі непогано виходить, адже можна впевнено казати, що більшість місцевої молоді користуються саме айфонами.

Оскільки в Україні компанія ще немає офіційного представництва, то продажем техніки від Apple займається доволі велика кількість чернігівських підприємців. Конкуренція в місті дійсно велика. Але не всюди можна придбати нову техніку, а якщо була у використанні, то в ідеальному стані, з офіційною гарантією, а також повним спектром послуг ремонту девайсів. На відміну від AppRoom, який свого часу власники створювали як для себе.
 

Ціни – бомба!


Тільки тут завжди найнижчі ціни у Чернігові, завдяки щотижневому аналізу місцевого ринку продукції Apple. І найголовніше без втрати якості, адже в цьому магазині Ви не зустрінете втоплених, подряпаних або з «вбитим» акумулятором телефонів. В AppRoom вони тільки в «А+» стані, тобто майже ідеальні варіанти з мінімальними слідами використання.

З ліцензіями та гарантіям в AppRoom також все добре і вони є на кожен девайс у цьому магазині. Саме так і завойовується довіра своїх клієнтів, особливо в часи, коли є купа сайтів і додатків, де можна дізнатися про походження того чи іншого айфона. До того ж тут завжди діють різноманітні акційні та бонусні програми, коли тобі при купівлі айфону дарують чохол чи захисне скло.


 

Новинки вже в AppRoom
 

Якщо Ви вже користуєтесь технікою Apple і слідкуєте за їхніми новими девайсами, то AppRoom Вас приємно здивує! Річ у тім, що клієнтам цього магазину не потрібно чекати тижнями, а то й місяцями новинки презентовані в американській Каліфорнії. Завдяки прямим поставкам із США, найновіша техніка Apple опиняється на вітринах AppRoom протягом кількох днів після релізу за океаном.

У проміжку між презентаціями нової продукції, тут завжди можна побачити по одному екземпляру нового айфону в різній пам'яті.Але не технікою Apple єдиної живе AppRoom. Тут також є широкий вибір інших всесвітньо відомих брендів. Дуже популярні портативні колонки JBL, але знову-таки виключно оригінали, а не колонки за 3$, які через місяць замовкають навіки.

 

 

Айфон + Ремонт = Гарантія

Окрім цілої низки інших переваг, AppRoom славиться своїм експрес-сервісом. Він полягає у швидкості, і проведенні будь-якого ремонту телефону тут на місці, без транспортування його куди-небудь.

Їхні спеціалісти беруться за ремонт будь-якої складності як айфонів, так і іншої техніки Apple. В AppRoom можуть просто почистити динаміки, що до речі чернігівцям не завадило б робити регулярно, адже це банальний догляд за своїм смартфоном. А можуть і перепаяти плату або впорядкувати контролер живлення. І що найголовніше, на кожен вид ремонту дається своя гарантія, в середньому це 30 днів.

До речі у Києві, наприклад, за швидкість платять додаткові гроші, тут же нічого такого не потрібно, адже в AppRoom все швидко і якісно за замовчуванням.

Зручно та вигідно

Купуючи будь-яку техніку Ви так чи інакше витрачаєте свій час. Так краще витратити його з користю у магазині якісних девайсів AppRoom, аніж бродити по іншім точкам, де і так скоріше за все гірші умови. До того ж в AppRoom дуже зручна локація в центрі міста, на проспекті Перемоги, 95. Є своя автостоянка, а за кутом кав'ярня, в якій Ви з радістю зможете звікувати час, поки готують техніку Вашої мрії!


 

AppRoom

Адреса: проспект Перемоги, 95

Телефон: 093 723 33 23

Instagram: @app_room_che

Telegram: @approomche