Цікавий проєкт щодо розвитку екотуризму

На території Чорнобильського заповідника цьогоріч буде реалізовано цікавий проєкт «Розвиток екотуризму на територіях, що зазнали радіаційного забруднення – шлях до збереження біорізноманіття українського Полісся». Його основна складова – облаштування в зоні відчуження локацій для спостереження за птахами в дикій природі та популяризація бьордвотчингу – інформативного й гуманного способу вивчення ....

На території Чорнобильського заповідника цьогоріч буде реалізовано цікавий проєкт «Розвиток екотуризму на територіях, що зазнали радіаційного забруднення – шлях до збереження біорізноманіття українського Полісся».

Його основна складова – облаштування в зоні відчуження локацій для спостереження за птахами в дикій природі та популяризація бьордвотчингу – інформативного й гуманного способу вивчення пернатих у їх природному середовищі.

Проєкт запроваджений у рамках Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ в Україні спільно з нашим партнером – громадською організацією «Екологічний простір-2020».

На сторінці Громадської організації https://www.facebook.com/BirdwatchingExclusionZone ви знайдете більше інформації з приводу деталей і поетапного втілення згаданого проєкту.

Фото з відкритих джерел.