Госпітальна рада Київської області утвердила лікарню міста Славутич як опорну.

госпітальна рада Київської області утвердила лікарню міста Славутич як опорну. Ми йшли до цього більше півроку, зверталися в МОЗ та особисто до міністра охорони здоров’я. Нині збираємо підписи мешканців громади та лікарів, а також депутати Славутицької міськради готуються винести це питання на сесію. Славутич - віддалене місто ....

Госпітальна рада Київської області утвердила лікарню міста Славутич як опорну. Ми йшли до цього більше півроку, зверталися в МОЗ та особисто до міністра охорони здоров’я. Нині збираємо підписи мешканців громади та лікарів, а також депутати Славутицької міськради готуються винести це питання на сесію.

Славутич - віддалене місто Київської області, де до найближчої опорної лікарні в Броварах 160 кілометрів. Славутичани змушені з ургентними випадками їхати в таку далечінь. І не завжди доїжджають, на жаль. Створення опорної лікарні в Славутичі дасть можливість оснастити лікарню КТ, МРТ, УЗД обладнанням та мамографом, а також залучити медичні кадри.

Дякую меру міста Юрію Фомічову та гендиректору лікарні Ярославу Вольському за командну роботу та сподіваюсь на позитивний розгляд цього питання в Міністерстві охорони здоров’я.