Заборонено збирати в зоні відчуження гриби та ягоди

Як тільки настає ягідний, а потім і грибний сезон, в зону відчуження незаконно проникають збирачі чорниць та любителі тихого полювання. У «гарячий» сезон співробітники відділу державної охорони природно-заповідного фонду Чорнобильського заповідника затримують «ягідних» заробітчан цілими групами. Тому вкотре нагадуємо:....

 
 

Як тільки настає ягідний, а потім і грибний сезон, в Чорнобильську зону  незаконно проникають збирачі чорниць та любителі тихого полювання.

У «гарячий» сезон співробітники відділу державної охорони природно-заповідного фонду Чорнобильського заповідника затримують «ягідних» заробітчан цілими групами.

 

Тому вкотре нагадуємо: в Заповіднику, який розташований на радіоактивно забруднених територіях, заборонено збирати, використовувати та вивозити за його межі ягоди та гриби, як, до речі, й іншу продукцію рослинництва. Адже допустимі рівні вмісту радіоактивних речовин перевищено в них в рази.
Вивезення «дарів лісу» із зони відчуження є протизаконним вчинком, а порушникам загрожує не лише адміністративне, а й кримінальне покарання.


#чорнобильськийзаповідник
#chernobyl_reserve
#чернобыльскийзаповедник