Засідання Ради безбар'єрності

Наше місто готовий до впровадження проєктів безбар'єрності. 12 липня, за участі дружини Президента України Олени Зеленської, під головуваням прем'єр - міністра Дениса Шмигаля, відбулося засідання Ради безбар'єрності на якому було погоджено План заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення ....

 

Наше місто готовий до впровадження проєктів безбар'єрності

12 липня, за участі дружини Президента України Олени Зеленської, під головуваням прем'єр - міністра Дениса Шмигаля, відбулося засідання Ради безбар'єрності на якому було погоджено План заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору. 7 ключових проєктів презентували міністри. Загалом до документу увійшло понад 250 ініціатив на подолання бар'єрів у різних сферах життя . Олена Зеленська презентувала власний просвітницький проєкт- "Довідник безбар'єрності".

 

Міський голова Юрій Фомічев, що був присутній на Раді, у своєму виступі зазначив, що Славутич один із перших долучився до проекту безбар’єрності, і не пожалкував про це, адже місто отримало допомогу експертів. У Славутичі розроблена программа безбар’єрності до 2024 року та план виконання заходів. Наразі відпрацьовується карта безбар’єрності , проведено громадський аудит всіх будівель міста. "Безбар’єрність – це не лише встановлення пандусів , а філософія життя. Все створюється з метою покращення життя в громаді. На сьогодні місцеве самоврядування потребує підтримки з боку держави для вирішиння цих проблем. Залізничний вокзал - об'єкт, який бажано включити до пілотного проекту. Крім того місто має перспективне і медичне містечко. Славутич готовий до впровадження будь-яких проектів у будь-яких напрямках, адже місцеве самоврядування та органи державної влади є партнерами в реалізації ініціативи дружина Президента Олени Зеленської «Без бар’єрів», - зауважив Юрій Фомічев.

 

Зміни, що відбуваються у Славутичі, демонстують рух громади по шляху створення лабораторії з розробки та впровадження на практиці безбар’єрних архітектурних рішень, найуспішніші з яких буде поширено на всю Україну.