НСЗУ - єдиний платник за програмою відшкодування лікарських засобів для лікування цукрового та нецукрового діабету.

Національна служба здоров’я України з жовтня стане єдиним платником за програмою відшкодування лікарських засобів для лікування цукрового та нецукрового діабету. Мова йде, зокрема, і про інсуліни. Інсулін пацієнти зможуть отримувати безоплатно або з доплатою - виключно за електронним рецептом. В будь-якій аптеці, ....

 

Національна служба здоров’я України з жовтня  стане єдиним платником за програмою відшкодування лікарських засобів для лікування цукрового та нецукрового діабету. Мова йде, зокрема, і про інсуліни.

Інсулін пацієнти зможуть отримувати безоплатно або з доплатою - виключно за електронним рецептом. В будь-якій аптеці, яка має договір з НСЗУ за напрямком реімбурсації інсулінів. Розповідаємо, що потрібно зробити пацієнтам, щоб з 1 жовтня отримати е-рецепт на інсулін 

🔹 Щоб отримати електронний рецепт, пацієнтам необхідно мати індивідуальний план лікування із визначенням типу та дозування інсуліну.
🔹 Такий план складає ендокринолог. Тому найближчим часом необхідно прийти на прийом до ендокринолога, щоб лікар створив індивідуальний план лікування в електронній системі охорони здоров’я.