"Екологічне вираження емоцій та почуттів"

06.07.2021 року спільну інформативну та просвітницьку роботу на тему "Екологічне вираження емоцій та почуттів" з суб'єктами Славутицького міського сектору філії Державної установи «Центр пробації» в м. Києві та Київській області, провели практичний психолог Соціально-психологічного центру м.Славутич, фахівець центру ....

 

06.07.2021 року спільну інформативну та просвітницьку роботу на тему "Екологічне вираження емоцій та почуттів" з суб'єктами Славутицького міського сектору філії Державної установи «Центр пробації» в м. Києві та Київській області, провели практичний психолог Соціально-психологічного центру м.Славутич, фахівець центру соціальних служб та начальник сектору "Центру пробації".

Психологічна просвіта охоплювала такі теми: процес комунікації та емоції, вираження емоцій, розпізнавання почуттів та техніки контролю емоцій (дихальні вправи та заземлення). В практичній частині клієнти виконали арт-терапевтичну вправу "Колесо балансу життя", яку використовують на тренінгах по особистому зростанню та ефективності.