Масштабний Міжнародний семінар для студентів-архітекторів «SESAM 2021 Poliklinika»

У серпні у нашому місті відбудеться масштабний Міжнародний семінар для студентів-архітекторів «SESAM 2021 Poliklinika» від Європейської Архітектурної Студентської Асамблеї. Вперше ця подія проходитиме в Україні. До Славутича приїдуть близько 100 молодих професіоналів та майбутніх архітекторів, щоб дослідити тему ....

 

У серпні у нашому місті відбудеться масштабний Міжнародний семінар для студентів-архітекторів «SESAM 2021 Poliklinika» від Європейської Архітектурної Студентської Асамблеї. Вперше ця подія проходитиме в Україні.

До Славутича приїдуть близько 100 молодих професіоналів та майбутніх архітекторів, щоб дослідити тему охорони здоров'я та її зв'язку з архітектурою, ще 150 долучаться онлайн.

Події семінару відбуватимуться у такі дати: 2-10 серпня / 12-20 серпня / 22-30 серпня 2021. Основна локація - стара закинута поліклініка.

Протягом місяця у місті будуть працювати близько 30 майстерень від проектування та будівництва до теоретичних досліджень та концептуального мистецтва, проводитимуться відкриті лекції, семінари, а на День Незалежності відбудеться великий концерт з відомими українськими гуртами. До заходу можуть долучатися і славутичани у ролі волонтерів, глядачів та просто гостинних містян.

SESAM 2021 Poliklinika by EASA Ukraine є частиною Проєкту "Славутич - Мала культурна столиця України" та відбувається за підтримки Славутицької міської ради та Українського культурного фонду.