Що треба для створення спортивної бази з нашого міста

Відповідь на це питання шукали разом тренери, депутати Славутицької міської ради, спортивні функціонери, приватні підприємці, активні містяни на круглому столі «Славутич – спортивна база України? Перешкоди та можливості для розвитку», що відбувся 30 червня в Офісі підтримки громадських ініціатив....

 

Відповідь на це питання шукали разом тренери, депутати Славутицької міської ради, спортивні функціонери, приватні підприємці, активні містяни на круглому столі «Славутич – спортивна база України? Перешкоди та можливості для розвитку», що відбувся 30 червня в Офісі підтримки громадських ініціатив.


Модерувала зустріч директорка Агентства регіонального розвитку Арина Старовойтова. На початку зустрічі вона ознайомила присутніх з ключовими цілями стратегічного плану розвитку міста, сильними та слабкими сторонами міського спорту. Формат воркшопу (робота у командах) дозволила організувати конструктивний діалог між представниками влади, спорту, бізнесу.

Окреслені ключові кроки, які потрібно зробити, щоб Славутич став спортивною базою у національному, регіональному масштабі: постійний маркетинг спортивних послуг за межами міста, розробка дорожньої карти, відпрацювання єдиного календарного спортивного плану, зробити фішкою міста розбудову інклюзивної інфраструктури, визначити пріоритетні напрямки спорту та точки росту.

Всі учасники круглого столу отримали задоволення від спільної роботи та прийшли до єдиної думки – об’єднати свої сили заради розвитку Славутича.
Наступна зустріч відбудеться 20 серпня.