Збір у у "Мандрівному кварталі" в Невському кварталі

Навіть аномальна спека не завадила активним славутичанам зібратися у "Мандрівному кварталі" в Невському кварталі на території затишного парку всередині кварталу. Модерувала зустріч директорка Агентство регіонального розвитку м.Славутич Арина Старовойтова. Цього разу у «Мандрівному кварталі» із корисними презентаціями ....

 

Навіть аномальна спека не завадила активним славутичанам зібратися у "Мандрівному кварталі" в Невському кварталі на території затишного парку всередині кварталу.

Модерувала зустріч директорка Агентство регіонального розвитку м.Славутич Арина Старовойтова.

Цього разу у «Мандрівному кварталі» із корисними презентаціями виступили:
✅ консультантка Офісу підтримки в особі фахівця офісу Наталія Іволгіна
✅ начальниця департаменту стратегічного розвитку, промоції та туристичної гостинності КП «АРР» Олена Вялько
✅ керівниця міського Контакт-центру Олександра Кейс
✅ фахівчиня відділу з питань ЖКГ Наталії Кравченко
✅ головний архітектор міста Дмитро Баглаєв

 

Команда Офісу підтримки громадських ініціатив за дорученням міського голови Юрія Фомічева відзначила подяками активність мешканців Невського, Московського та Белгородського кварталів.

Ми щиро радіємо, що серед нас є такі славутичани, які є найактивнішими, небайдужими до комфорту і локальних проблем кварталів/будинків та міста в цілому.
Дякуємо усім структурним підрозділам виконкому за співпрацю та підтримку нашого проєкту!

До зустрічі у Чернігівському!

Детально про проєкт "МАНДРІВНИЙ КВАРТАЛ"

Офіс підтримки громадських ініціатив Агентства регіонального розвитку планує протягом літа організувати п’ять зустрічей із жителями міста.
Щоразу це буде нова локація у затишних двориках кварталів міста.

Наш Офіс мандрує кварталами Славутича, щоб залучити охочих містян брати участь у процесах розвитку міста та вирішенні міських проблем.

Під час наших зустрічей жителі кварталів зможуть взяти участь у вільному форматі спілкування зі своїми сусідами, подискутувати з активними славутичанами, переглянути тематичні мультфільми та кінострічки, презентаційні матеріали та відеоролики у комфортному, екологічному, естетично-оформленому міні-просторі «Мандрівного кварталу».

Ми хочемо познайомити вас із можливими інструментами впливу містян на життя громади. А це не лише фейсбук, що безумовно є демократичним інструментом вашої участі та впливу на владу міста. Це – звернення та петиції, Бюджет участі, громадські слухання, Контакт-центр та Офіс підтримки громадських ініціатив тощо.

 

Крім цього, команда Офісу підтримки громадських ініціатив має величезне бажання відзначити активність сусідів-активістів саме у вашому кварталі (дворі). Адже серед нас є такі славутичани, які є найактивнішими, небайдужими до комфорту і локальних проблем кварталів/будинків та міста в цілому.

Для визначення кращих активістів заповніть коротку анкету за посиланням https://forms.gle/coem6eUH9awjixJo9

Розклад подій та локації

01 липня о 19:00, Чернігівський, Добринінський, Печерський квартали

Нагадаємо, що Офіс підтримки громадських ініціатив у м.Славутичі запрошує громадські організації та активістів до співпраці, а також надає можливість безкоштовного використання офісного приміщення та техніки, обладнання, необхідних для проведення заходів громадських організацій та активістів.
Контактна інформація: 2 22 50, консультант Офісу підтримки громадських ініціатив Наталія Іволгіна. Наш Офіс знаходиться за адресою: Проспект Дружби Народів, 7 (БК "Енергія", ІІ поверх).

#офісдлякожного #славутич