Цього літа не буде працювати фонтан

На превеликий жаль, у цьому літньому сезоні міський фонтан на Центральній площі працювати не буде. Карантин в Україні продовжено до 31 серпня 2021 року. У зв’язку з карантинними обмеженнями міський фонтан біля будівлі магазину «Мінськ» тимчасово не працюватиме. І саме з метою запобігання розповсюдженню COVID-19 було вирішено не ....

 

На превеликий жаль, у цьому літньому сезоні міський фонтан на Центральній площі працювати не буде.

Карантин в Україні продовжено до 31 серпня 2021 року. У зв’язку з карантинними обмеженнями міський фонтан біля будівлі магазину «Мінськ» тимчасово не працюватиме. І саме з метою запобігання розповсюдженню COVID-19 було вирішено не запускати роботу фонтану цього літа.

Так, купання в міському фонтані міцно увійшло в моду у славутичан, адже у межах міста немає природньої водойми.

Однак краще все-таки купатися в річках і озерах – там принаймні існує екосистема з самоочищенням води.

Зауважимо, що зазвичай фонтан (резервуар та інші деталі) тричі на тиждень очищуються вручну за допомогою дезінфікуючих миючих засобів та щіток. Однак додаткової хімічної, біологічної очистки тощо вода у фонтані не проходить.

Отже, купатися у фонтані категорично заборонено, адже у цій воді можуть бути збудники шкірних захворювань, різноманітні кишкові інфекції, черевний тиф, менінгіт, гепатит А, грибки, герпес, ентеровірусні і коронавірусні інфекції тощо.

Вода в фонтані, хоч і водопровідна, але застоюється та за 1-3 дня між плановим очищенням все ж наповнюється продуктами життєдіяльності міських тварин та птахів, а також людей, які, не дивлячись, на заборону, все-таки купаються у фонтані. Це дуже небезпечно для здоров’я!

Сподіваємося на розуміння і бажаємо здоров’я славутичанам!