Ще раз про ремонт басейну "Дельфін"

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” у Славутичі триває реконструкція критого басейну. Реалізація даного проєкту стала можливою завдяки сприянню Київської обласної державної адміністрації, голові КОДА Василю Володіну, а також дякуючи підтримці народного депутата ...

 

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” у Славутичі триває реконструкція критого басейну.

Реалізація даного проєкту стала можливою завдяки сприянню Київської обласної державної адміністрації, голові КОДА Василю Володіну, а також дякуючи підтримці народного депутата України Ольги Василевської-Смаглюк.
 

Планується повне видозмінення внутрішнього простору та реалізація сучасного комплексу для відпочинку славутичан. Він забезпечить високий рівень надання оздоровчих послуг населенню міста та прилеглих територій, в тому числі для маломобільних груп населення. Будуть розширені коридори та дверні отвори, встановлені похилі підйомники, за допомогою яких можна буде переміщатися між поверхами.