Чим займаються комунальні підприємства міста

Розповідаємо чим зараз займаються комунальні підприємства нашого міста Цього тижня КП «Управління фізичної культури, спорту і туризму» Кп Уфкст продовжує ремонтні роботи спортивного майданчика в Добринінському кварталі. Проводиться фарбування елементів майданчика для занять ....

 

Розповідаємо чим зараз займаються комунальні підприємства нашого міста

Цього тижня КП «Управління фізичної культури, спорту і туризму» Кп Уфкст продовжує ремонтні роботи спортивного майданчика в Добринінському кварталі. Проводиться фарбування елементів майданчика для занять воркаутом біля стадіону “Каскад” та косметичний ремонт елементів скейт-парку.

Комунальне під-во "Житлово-комунальний центр" Славутицької міської ради продовжує виконувати роботи в будинках, що обслуговує. Проведено заміну контейнерів для збору твердих побутових відходів у будинку №9 та №2 Бєлгородського кварталу; замінено дерев’янні віконні рами у під’їзді №5 Чернігівського кварталу №19; виготовлено та встановлено вхiднi металевi утепленi дверi у Київському кварталі №5; замінено рубероїдне покриття покрівлі у Бєлгородському кварталі №8; проведено ремонт покрівлі в будинку № 5 та 11 Московського кварталу; пофарбовано стовбури сміттєкамер у Московському кварталі №13; виконано ремонт вхідної групи та 1-го поверху у Добринінському кварталі №4.

КП "Дорожньо-експлуатаційне управління" Славутицької міської ради розпочато ямковий ремонт асфальтного покриття по вул. Героїв Дніпра. Здійснено заміну плит на Центральній площі, триває фарбування пішохідних переходів по місту.

КП "Управління житлово-комунального господарства" м.Славутич проводяться ремонтні роботи на трансформаторній підстанції ТП-21 (біля «УПК») та на ТП-22 (Талліннський квартал).