Без бар’єрів - крок уперед

У четвер відбулося підписання Меморандуму між Славутицькою міською радою Вишгородського району Київської області, в особі Ю.К. Фомічева та Громадською організацією "Доступна.ЮА" в лице її засновника і голови ГО "Доступно.ЮА" Д.О. Щебетюка, про співпрацю у напрямку реалізації ....

 

У четвер відбулося підписання Меморандуму між Славутицькою міською радою Вишгородського району Київської області, в особі Ю.К. Фомічева та Громадською організацією "Доступна.ЮА" в лице її засновника і голови ГО "Доступно.ЮА" Д.О. Щебетюка, про співпрацю у напрямку реалізації спільних проектів щодо розвитку доступного середовища для мало мобільних груп населення, створення більш зручних,комфортних та безпечних можливостей для залучення різних груп громадян, незалежно від мобільності, до соціальних процесів на території міста Славутича та інформаційної популяризації створення безбар’єрних просторів на території України.
 

Команда Дмитра Щебетюка під час приїзду у Славутич ознайомилась з першими кроками в напрямку безбар֦’єрності у місті, обговорила наступні кроки у сумісній роботі, познайомила славутичан з роботою організації.


 

Славутич, першим серед українських міст доєднався до ініціативи "Без бар’єрів" та підписав Меморандум про створення безбар’єрного архітектурного середовища, тому головному архітектору Славутича Дмитро Баглаєву є що показати гостям. Гості також ознайомилися з міським краєзнавчим та Чорнобильської АЄС музеєм.


 


Микола Березкин